Wróciłam! Zostanę!

Cześć Wam wszystkim.

Dawno, dawno....no dawno mnie nie było, bo aż 5 i pół miesiąca!

Dlaczego mnie nie było? Nie miałam czasu, weny, nie miałam sił. Praca, moje hobby, przygotowania do ślubu - to wszystko zajmowało mi wiele czasu. Nie było nawet godziny na pisanie posta, nie mówiąc o rozkładaniu sprzętu do zdjęć i obrabiania fotek.
A gdy był czas...nie było sił. Moja praca, choc biurowa, jest ciężka. Kontakt z petentem 8 godzin, walka z czasem (tak, znów z czasem), dziesiątki aktów do przerobienia dziennie - wydawanie, wprowadzanie, poczta, zlecenia, telefony.. Bywały tygodnie, kiedy wracałam i spałam. Niedobrze mi się robiło od patrzenia w ekran monitora, oczy bolały, wzrok odmawiał łapania ostrości.

Do tego dołujący problem wypadających włosów i pierzącej skóry głowy nie napędzały mnie zbytnio do pisania o urodzie i kosmetykach. Tak, to już ponad rok jak się meczę i szukam przyczyny - bez skutku. Ale to temat na osobny post.

Dałam sobie rok. Rok czasu na powrót - albo na ostateczne zamknięcie tematu "blog". I wróciłam, po niecałych 6 miesiącach. Natchnęło mnie do tego oczywiście nie co innego, jak kosmetyki, a raczej jeden z nich. Po prostu dziś, używając go pomyślałam sobie, że chciałabym szerzej wyrazić zdanie na jego temat, a gdzie lepiej, jak nie tutaj?
Więc wracam. I będę pisać. Na początek na pewno nie będzie to taka częstotliwość jak kiedyś - sama sobie narzuciłam zbyt duże tempo, a tak się nie da, nic na siłę. 

Dziś podleję ogród. Potem pomaluje paznokcie. A potem.. zrobię kilka zdjęć nowych kosmetyków, które chętnie Wam polecę, albo odradzę :)

A na koniec to, czego u mnie o mnie najmniej -własnych zdjęć.
Ja i Bakuś. I na dole Charis.


2 komentarze :

  1. No martwiłam się o Ciebie ;(Myślałam o tym, że problem włosowy Cię złamał ;( Cieszę się, że jednak wróciłaś :) A piesełki prześliczne !!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. akurat załamał, ale to nie on był głównym powodem braku wpisów. Witam znów na moim blogu :)

      Usuń

Każdy komentarz to znak, że post został przeczytany :) Zapraszam więc do dyskusji :)

URODOWE POPOŁUDNIE... © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka