WYNIKI GIVEAWAY

Witam, dziś wyniki rozdania Giveaway.


Niestety przez własne niedoświadczenie z tego typu zabawami, kilka osób mnie źle zrozumiało, albo chciało źle zrozumieć. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w zabawie było obserwowanie mojego bloga jako obserwator publiczny i udostępnienie info o Giveawayu na swoim Blogu. Dodatkowy los można było zdobyć udostępnianiu zabawy na FB. Niektórzy jednak udostępniali na FB, a na blogu nie. Kilka osób w ogóle nie zaczęło obserwować mojego bloga, a niektórzy którzy zaobserwowali, nie udostępnili informacji. Do losowania wzięłam więc osoby które spełniały chociaż jednej z punktów wymienionych w zasadach zabawy, bo komuś mogło się coś zapomnieć, ok, rozumiem. Natomiast parę osób nie zrobiło KOMPLETNIE NIC poza wpisaniem się w komentarzu. Te dziewczyny w ogóle nie były brane pod uwagę i ich nickname'y nie znalazły się w słoju z losami. 
Gwiazdką oznaczyłam osoby, które wrzuciłam do słoja podwójnie (udostępnienie na blogu i na FB), ponieważ taka osoba, jeśli wygra, dostanie także kredkę. 
Na drugi raz będę musiała chyba jeszcze jaśniej określić zasady zabawy.
ok, a teraz losowanie:

Wygrywa: Sadi. Sadi prócz upominków ze zdjęcia dostanie także obiecaną kredkę do oczu.

GRATULUJĘ :)


6 komentarzy :

  1. Gratuluję i zazdroszczę zwyciężczyni szczególnie kalloska bananowego :D
    Niestety, rozdania chyba to do siebie mają. Z tego co widzę na blogach które funkcjonują od dawna to organizatorzy już nawet nie bawią się tak jak Ty żeby szukać czegokolwiek ale od razu jak źle wypełnione to skreślają z listy. U mnie sporo osób wpisuje podpunkty których nie wykonały. Na szczęście jeszcze nie zdarzył mi się ktoś kto by w ogóle nic nie zrobił i mam nadzieję że tak zostanie do końca ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za wygraną życzę jak najwięcej notek i chęci do prowadzenia bloga <3
    I kosmetyków i mydełek *-*

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to znak, że post został przeczytany :) Zapraszam więc do dyskusji :)

URODOWE POPOŁUDNIE... © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka