TRESemme heat defence - mój ukochany stylizator i ochrona w jednym

Witam.
Kiedy na urodziny dostałam od narzeczonego prostownicę, zaczęłam szukać produktu, który ochroniłby moje włosy przed zgubnym wpływem wysokiej temperatury.  Podczas oglądania na YT filmików o prostownicach, w oko wpadł my spray TRESemme Heat Defence (THD). Nie pamiętam już, co to był za filmik, ale prowadząca bardzo produkt zachwalała, więc zaczęłam spayu szukać w sklepach. Niestety poszukiwania spełzły na niczym. Tak samo nie znalazłam go w sklepach internetowych. Zauważyłam go dopiero na Allegro, gdzie kilka osób ma go w swojej ofercie. Ceny są różne, zazwyczaj różnica między najniższa i najwyższa kwota jaka chcą od nas za ten spray, to 10 zł. Widziałam takie za 25 zł i takie za 35 zł. Ja swój nabyłam za 27 zł.


Przyszedł szybko i już następnego dnia wyprostowałam sobie włosy z jego pomocą. Pasma były niezwykle gładkie, błyszczące, a przy tym sprężyste i miękkie.
Ja jednak nie używam żelazka na co dzień, bo włosy mam dość cienkie i nadal na większości długości są osłabione trwałą. Ponieważ THD ma za zadanie nie tylko chronić włosy przed gorącem, ale także pomagać w stylizacji, zaczęłam używać go zamiast pianki i suszyć z jego udziałem włosy na lokówkosuszarce. To był strzał w dziesiątkę. Włosy się świetnie układają, są miękkie, elastyczne, nie sklejone, zdrowe i po prostu najlepsze. Nic nigdy, jak długo używam lokówkosuszarki nie zachwyciło mnie tak, jak ten spray. Jest bardzo wydajny, mam go od 2 miesięcy, a przy moim częstym stylizowaniu włosów, zużyłam mniej niż pół butelki.


TRESemme hit defence, kilka faktów:
-          Produkt otrzymujemy w czarnej, estetycznej butelce, która zakończona jest aplikatorem. Butelka i aplikator nie posiadają korka, mamy za to swego rodzaju plastikowa zapadkę, która możemy blokować i odblokowywać dozownik sprayu.
-          Pojemność butelki to 300 ml, ale produkt dzięki dobremu rozpylaczowi jest na prawdę bardzo wydajny.
-          THD kosztuje ok 30 zł. i znajdziemy go obecnie tylko na Allegro, prawdopodobnie dlatego, że jest to produkt dedykowany salonom fryzjerskim.
-          Spray ma za zadanie ochronić nam włosy przed temperaturą do 230 stopni. Ja używam prostownicy na 140 stopniach, w porywach na 160. Z tymi temperaturami produkt radzi sobie bardzo dobrze.
-          THD świetnie sprawdza się jako produkt do stylizacji, co jest jednym z jego zadań. Bardzo dobrze nabłyszcza włosy, sprawia że są miękkie, sypkie, zdrowe. Fryzura utrzymuje się w swoim kształcie cały dzień.
-          Zapach jest bardzo lekki, przyjemny, delikatny, szybko się ulatnia.
-          Ma za zadanie w 82% eliminować łamanie się włosów podczas stylizacji. Nie wiem na ile skutkiem tego ze nie wypadają i nie łamią mi się włosy są maski i oleje, a na ile THD, jednak będąc w pełni szczerą, moje włosy podczas suszenia i czesania nie łamią się w ogóle, w umywalce czasem nie znajduje ani jednego włoska.
-          Produkt nie obciąża włosów, na drugi dzień mam nadal świeże pasma nawet przy skórze głowy.
-          Niestety, produkt nie dociąża włosów i sam jeden nie poradzi sobie z puszącymi się i wysokoporowatymi włosami, zwłaszcza z końcówkami. Tu jednak mnie osobiście z pomocą przychodzi B.app kuracja keratynowa na rozdwojone końcówki (recenzja tutaj) – regeneracja zapobiegająca rozdwajaniu, o której wkrótce napiszę. Myślę, że Wasze sprawdzone kosmetyki nakładane na końcówki też świetnie będą współpracowały z THD.
-          W składzie ma tylko jeden alkohol, który ma za zadanie konserwować produkt i chronić go przed rozwijaniem się w butelce mikroorganizmów.
Reasumując- uwielbiam ten spray, poza brakiem dociążania, nie mam do niego żadnych uwag i z czystym sercem polecam go każdemu. 

1 komentarz :

  1. O ! I to muszę nabyć ;-) mam nadzieję ,że sie nim zachwycę tak samo jak Ty , bo szukam własnie takiego kosmetyku ...na mojej półce stoi kilka tego rodzaju- wszystkie do wyrzucenia !

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to znak, że post został przeczytany :) Zapraszam więc do dyskusji :)

URODOWE POPOŁUDNIE... © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka